יוסי גינסברג
"סודות מהאמזונס להצלחה בעסקים - המעבר מחסך ותחרות לשפע וחדשנות"

כמי ששרד באמזונס במשך שלושה שבועות בתנאי הישרדות קשים בבדידות וחוסר וודאות לחייו נאלץ יוסי גינסברג לפתח יכולות שלעיתים נדמה שאפילו הצליחו לעקוף את חוקי הטבע.


מעט אנשים בעולם המערבי מכירים את יערות האמזונס כה עמוקות כמו יוסי גינסברג.
רוב האנשים היו מייחסים למסע שכזה תיוג של אירוע טראומטי, בעוד שיוסי מצא את הדרך להבין שהמסע הזה הוא רק ההקדמה לשליחות שלו.


 לאחר המסע המפורסם הזה שסיפורו מתגולל בספר "בחזרה לטואיצי" ולסרט ההוליוודי "JUNGLE" בכיכובו של דניאל רדקליף, יוסי חזר לאמזונס וחי שם שלוש שנים כבן לשבט האוצ׳ופיאמונס. יחד הם בנו את צ׳אלאלאן כפר נופש אקולוגי ששינה את מודעת השבטים באמזונס ונתן השראה לעולם כולו.


האמזונס הוא המקום הצפוף ביותר על פני כדור הארץ ולפיכך עסקים יכולים ללמוד דברים רלוונטיים על התנהלות שווקים ועל תחרות על משאבים. 
במהלך השנים שיוסי חי בלב יער העד הוא חקר ולמד את סודות ההשרדות של האמזונס והתובנות שלו מהפכניות. 


הסיפורים המרתקים של יוסי מלווים במסרים עמוקים שסוחפים את הקהל לא רק אל עמקי האמזונס אלא גם אל נבכי הנשמה שלו, למסע בלתי נשכח ומשנה חיים.
תאגידי ענק ברחבי העולם מארחים את יוסי כדי ללמוד ולקבל השראה.
בסקר שנערך לאחרונה על ידי אחד ממשרדי המרצים המובילים בצפון אמריקה דורג יוסי בין חמשת המרצים העסקיים הנזכרים ביותר. ההרצאות של יוסי הופכות לשיחת היום של הכנס

 
 
אודות

יוסי גינסברג הוא יזם ומחבר הספר “בחזרה מטואיצ’י”. כיום יוסי מטייל ברחבי הפלנטה למטרות עסקים, עבודה קהילתית וחקר עצמי. המייסד והאדריכל של כמה פרויקטים יצירתיים חדשניים ביניהם: אקולודג' המהולל, חללאן, ובלינק. יוסי משמש כדובר של קבוצות ילידים ושל הקבוצה להגנה על הג'ונגל של האמזונס. הוא גם שגריר עבור שלווה, ארגון לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

סיפור ההישרדות של יוסי גינסברג הפך לקלסיקה ואף לתופעת "קאלט" בארץ ובעולם. ספרו ׳בחזרה מטואיצ׳י׳ תורגם לעשרים שפות וזכה למעמד רב מכר בינלאומי. הדיסקברי צ׳אנל הפיק סרט דוקומנטרי מצליח המבוסס על הספר ולאחרונה יצא לאקרנים סרט הוליוודי בכיכובו של דניאל רדקליף (הארי פוטר). יוסי חזר לאמזונס, הוא חי עם בני השבט שהצילו את חייו, והפך לאחד מהם, הוא הקים איתם את כפר הנופש האקולוגי עתיר הפרסים צ׳אלאלאן. הוא שגריר שבט האוצ׳ופימונס בעולם כיום. הוא איש עסקים בינלאומי בעל חזון והיה מעורב בעסקים שונים שכולם שואפים לשינוי חברתי. 12 מרכזי גמילה רפואיים לנפגעי סמים בעולם. גלריית קולקטאקו שטפחה אמנים בעולם השלישי. יזמות טכנולוגית בסיליקון ואלי, רמאללה ותל אביב. הוא מרצה בינלאומי ובין לקוחותיו החברות הגדולות והמובילות בעולם. הוא שגריר של רצון טוב של ארגון שלווה שעוזר לילדים עם מוגבלויות. אב לארבע ילדים. הוא מחלק את חייו בין אוסטרליה לישראל.
 

שלם 3, רמת גן (בית זילברמינץ)
 
טלפון :
מייל : Gilataviv@gmail.com
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon
הרשמו וקבלו הזמנות להרצאות :

The most popular speakers in Israel

© 2018 Afifdesign