יזהר דוד
"פצצה מתקתקת"

הרצאה המבוססת על רב מכר מרתק וייחודי מועמד לפרס "יצחק שדה" – "פצצה מתקתקת- סיפורו המטלטל של איש שב"כ"

יזהר דוד, מחבר רב המכר "פצצה מתקתקת",  בהרצאה יוצאת דופן בעוצמתה, אשר חושפת סיפור אמיתי, מרגש ומטלטל אודות עשייתם של אנשי השטח בשב"כ. השתלשלות האירועים ומבצעים אותם ניהל יזהר כמנהל שטח ומבצעים במהלך "האינתיפאדה השנייה" שהובילו למלחמת "חומת מגן"- סיפורה של "המלחמה השביעית" שלא סופר עד כה

ובנוסף תקבלו בהרצאה תיאור ודילמות אמיתיות מעשיית אנשי השטח של השב"כ
אנשי השטח/רכזים של השב"כ איתורם הכשרתם ותהליך רגשי נפשי שהם עוברים בתהליך ההכשרה.

איך מגייסים משתפי פעולה/מרגלים  לשב"כ?   ואיך מפעילים אותם? האם המפעיל מנותק רגשית מהמרגל?                                                                    

מהן הדילמות המבצעיות והערכיות הכרוכות בסיכול טרור?                                          

פעילות הרכזים והתחושות בזירת פיגוע כשאתה מכיר היטב את המחבל?

מה חשים כשהמקור (משתף פעולה/מרגל) שאתה גייסת בוגד בך?

סיפור אמיתי ומרתק על ראש ארגון טרור שניסה לרצוח את יזהר וילדיו?

כיצד מתמודדים עם הלם קרב?
סיפורו של יזהר מאגד בייחודיות את הצד המבצעי, לצד זה האנושי הכרוכים בעבודתם של אנשי השב"כ. הוא ישתף את סיפורם המרתק של סיכולים ממוקדים אותם ניהל, מבצעי גיוס מרגלים, הפעלתם והשתלשלות האירועים ומבצעים שניהל שהובילו למבצע "חומת מגן". בהרצאה משלב יזהר את המורכבות המבצעית והאישית בתפקיד, לצד הסכנות והאתגרים אשר חווה במהלכם. בהרצאה אינטימית, כנה ומטלטלת, יספר יזהר על האתגר שבסיכול טרור מתאבדים, על חוליית המחבלים אשר יצאה במטרה לרצוח אותו ואת משפחתו, ועל הבדידות ששזורה בתפקיד.
בסיפורו האישי יספר יזהר כיצד לקה ב"הלם קרב" במהלך שירותו, כיצד התמודד עם הפציעה במשך שנים מבלי שאף אחד ידע, מדוע ומתי החליט לחשוף את הפציעה? והסוף המפתיע...
בחברה הישראלית רבבות פוסט טראומתיים שאינם מטופלים! יזהר שהיה חולה שאיננו מטופל והפך למטפל, מוביל מספר עמותות שעוסקות בתחום, מספר את סיפורו האישי ונותן דרך השיתוף המרתק, הכנה והמרגש לגיטימציה לאחרים לשתף.

בהרצאה שמעוברת בקורסים רבים בשב"כ, משטרה, צבא, וארגונים אחרים יזהר מעלה מודעות בנוגע לפן הרגשי נפשי של מנהלים והעובדים, בהרצאה תקבלו כלים ליצירת אווירה מאפשרת שיתוף רגשי בארגון ובחיים מחוץ למקום העבודה, יזהר בוגר לימודי הטראומה יפרט את הסימנים והדרכים לזיהוי אנשים במצוקה (במקום העבודה וחיים הפרטיים) והדרכים לסייע להם...וכל זאת לצד סיפור מרתק של מנהל שטח ומבצעים בשב"כ.

כל התכנים עברו אישור צנזורה של השב"כ, צנזורה צבאית ואישור ועדת השרים למתן היתר לפרסומים.

 
 
אודות

יזהר דוד שירת בשב"כ במשך 24 שנים כמנהל שטח ומבצעים. כיום- סופר, יזם ומוביל פרויקטים חינוכיים וחברתיים, מרצה בתחומי ביטחון וחברה, מייסד "המדרשה למנהיגות" ומורה ומחנך בבית ספר תיכון.
ניתן לקרוא על הספר וההרצאה בגוגל.

תגובות

"הבחירה בהרצאתו  של יזהר דוד "פצצה מתקתקת" הייתה מצוינת.

יזהר מרצה רהוט ואינטליגנטי והרצאתו הייתה חשובה, מרתקת ומאלפת!

הקהל שלנו היה קשוב מאוד ושבע רצון.

תודה, אני ממליצה מאוד!"

יפעת, מנהלת המכללה לקידום מקצועי וחברתי

 

"יזהר דוד היה כוכב בשב"כ- מנהל מצטיין, יצירתי וכריזמטי ביחידת רכזי השטח בשומרון באינתיפאדה השנייה. בנוסף היה אחראי יחד עם עמיתיו מהשירות ומהצבא לסיכול ולפענוח של פיגועים רבים. בימים אלה אני גומע בצמא רב את ספרו- "פצצה מתקתקת"- בו הוא מספר על שירותו, חייו האישיים ומה שביניהם.  מומלץ בחום רב!!"

 

"מומלץ בחום לכל תושבי הארץ, בצורה כזאת או אחרת כולנו חווינו פוסט טארומה, כולנו (כמעט) היינו בצבא, או שהיינו חלק מכוחות הביטחון, כמו גם נחשפנו לפיגועים, תאונות דרכים ועוד דברים כאלה או אחרים שהנפש לא תמיד יודעת איך לעבד ולהתמודד איתם. הספר נותן לנו נקודת אור שיש אפשרות ללמוד איך לחיות עם השריטה שקיבלנו בחיים. נהנתי מכל שורה בספר. יזהר היקר, בהצלחה !!!!!"

שלם 3, רמת גן (בית זילברמינץ)
 
טלפון :
מייל : Gilataviv@gmail.com
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon
הרשמו וקבלו הזמנות להרצאות :

The most popular speakers in Israel

© 2018 Afifdesign