שרון חזום.jpg
שרון חזום
"50 גוונים של תדמית להצלחה"

הרצאה חווייתית ומעצימה לנשים, אשר הפכה למותג מצליח, משלבת סיפור אישי "פורץ גבולות", על הגשמה , בחירות , אמונה, ואהבה עצמית ונותנת כלים כיצד לעשות זאת, תוך כדי שיתוף הקהל.

כיצד להנהיג את עצמך כשאשה להצלחה בעבודה ובחיים האישיים ולפרוץ את "תקרת הזכוכית" שלך, דרך קוד לבוש, שפת גוף, צבעים ובחירות נכונות בכל שלב ובכל גיל. שרון הופכת כל אירוע למחויך ומרתק, ומעניקה ידע וכלים לבניית דימוי עצמי חיובי ורושם ראשוני נכון להשגת וקידום מטרות בכל מפגש ומפגש בחיים, לשפר את איכות החיים, ולהרגיש יותר סיפוק, יותר אהבה, יותר שמחה, יותר הצלחה, ויותר בטחון עצמי!

בהרצאה שרון מגלה את ה"סודות" כיצד מעבירים רושם ראשוני ואת המסר שאת רוצה, כיצד להתגבר על "חסמים" מהעבר ולבחור אחרת, כיצד המוח מתרגם כל אחד ואחת מאתנו ברושם ראשוני ומניע או לא מניע לפעולה, מהי משמעות צבעים, צורות  ופרופורציות ככלי מקדם הצלחה בכל מפגש ושיחה, וכיצד לבטא נכון את כל ה"גוונים באישיות שלך" באופן הכי נכון למי שאת.

 

מדבריה של שרון חזום:

"לאחר שהות של מספר שנים שחייתי ועבדתי בארה"ב, הקשבתי ועבדתי עם נשים רבות, חזרתי לישראל עם ידע ונסיון, כלים ותפיסה חדשה, שאיפשרו לי לבנות את עצמי מחדש, "לפרוץ את הגבולות של עצמי", להשיג עצמאות כלכלית, לבנות "מוניטין" ולהתגבר על חסמים ופחדים שבדרך.

למדתי מנהל עסקים, ציור, פיסול, עיצוב פנים ויעוץ תדמית והגעתי לעולם הסטייל והתדמית מתוך מהות החיים כאישה, ותוך כדי שבניתי בעצמי את ה"תדמית" החדשה שלי מתוך כל ה-"50 גוונים של סטייל" שגיליתי בשרון.

כל המכלול הזה סייע לי לפתח הרצאות וסדנאות לנשים מתוך מהות ותפיסה חדשה על: כיצד להנהיג את החיים בלייף סטייל שאת רוצה, ושמתי לי למטרה להעביר את הכלים שרכשתי לאחרים, לעזור, לקדם נשים וללמד אותן כיצד גם הן יכולות למקסם את הפוטנציאל שלהן".

 

אני רואה כל אישה כיצירת אמנות", מאמינה שכל אישה היא "עולם ומלואו" ויכולה להיות ה"מודל הכי טוב של עצמה", בדיוק כפי שאני בחרתי ויישמתי על עצמי.

על בסיס זה הוצאתי לאור לפני מספר שנים את ההרצאה:

"50 גוונים של סטייל" להצלחה – שהפכה למותג.

ההרצאה כוללת:

על בטחון עצמי, לייף סטייל השראה והנעה, סיפור אישי על "פריצת גבולות" ובחירות, מהו רושם ראשוני וממה הוא מורכב, הדגמות כיצד סגנון לבוש , צבעים ושפת גוף מקדמים הצלחה במטרות בחייך, "סודות" שילובי צבע וגזרה למבנה הגוף ולאישיות שלך באופן שהכי מחמיא לך, מה גורם לנו להגשים חלומות בכל שלב ובכל גיל, אלו תנועות וסגנון לבוש יעזרו  לנו  להצליח במקסימום ביום שעומד מולנו, "מצר, מרחיב, “גלוי ונסתר", לקחת את עצמך "בפורפורציות", למקסם את הפוטנציאל שלך ולהיות המודל הכי טוב של עצמך!

                     "לדעת לנצח עם כל ה"גוונים" שיש בך” !

 
 
אודות

שרון חזום - מנטורית להעצמה נשית ולייף סטייל, באמצעות סטיילינג ותדמית.

מרצה מבוקשת, יזמית, מעבירה קורסים וסדנאות לאלפי נשים בשנה, מלווה סלבס ונשות עסקים, בעלת פינה בטלויזיה בערוץ 13, מפיקת תצוגות בינ"ל, ובעיקר עוזרת לנשים להרגיש טוב ולאהוב את עצמן מבחוץ ומבפנים.