להזמנות צלצלו

077-5177807

גילת אביב ייצוג תוכן מציגה:

הרצאות און-ליין לארגונים וחברות
מחירים מיוחדים לימי קורונה

מולי אדן -  נשיא אינטל ישראל לשעבר 

"חדשנות בעולם משתנה"

חדשנות בעולם משתנה מה זה אומר ? , מה זה עולם אקספוננציאלי? ובמה הוא שונה מהעולם של לפני 25 שנים ? 

מולי אדן כיהן כסגן נשיא בכיר באינטל העולמית ונשיא אינטל ישראל בשנת 2012 נבחר ע"י פורבס מגאזין לאחד מעשרת המוחות הטכנולוגיים המובילים בעולם ביחד עם גף בזוס מנכ"ל אמזון ויונתן hive המתכנן הראשי של אפל. בשנת 2010 נבחר ע"י fast magazine לאחד מ 26 האנשים היצירתיים בעולם

איתי הרמן - ״הצייסר״ 

"נער החידות מנווה רסקו"

איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלימוד והזיכרון האישיות שלו?
מהם הרגעים המרגשים ביותר מהשעשועונים בישראל ובעולם?

ואיך לעזאזל איתי הרמן (הצ'ייסר) זוכר הכל?

בהרצאה, תשמעו את סיפור חייו של איתי הרמן, שהתפרסם בשנת 2017 בזכות הופעתו עטורת השבחים בתפקיד "הצ'ייסר" בתכנית "המרדף", ואת תולדות שעשועוני הטלוויזיה הגדולים שליווה ב-25 השנים האחרונות.

בדרכו המשעשעת יחשוף בפניכם הצ'ייסר איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלימוד והזיכרון האישיות שלו. ההרצאה כוללת הדגמה + הסבר של הרגעים המרגשים ביותר מהשעשועונים בישראל ובעולם.

זיו שילון - גבורה מעוררת השראה 
״סיפור של גבורה ותעצומות נפש״

ב-23 באוקטובר 2012 סיים כוח גבעתי בפיקודו של סרן זיו שילון משימה ברצועת עזה. בשש וחצי בבוקר, כשניגש לפתוח את השער, נשמע פיצוץ אדיר. מטען חבלה הופעל ופצע אותו קשה. כך נשמעת בדרך כלל תחילתו של סיפור שמסתיים רע. במקרה שלנו הגיבור, תרתי משמע, חולל טוויסט בעלילה. שילון הפך קשיים להזדמנויות ומגבלות למנופים ומשמש מקור השראה לרבים.

מדבריו של זיו שילון " אני הדוגמה שאפשר להתגבר ולצמוח

ידעתי שאם אצליח לעשות את כל הדברים הכי קשים, רבים ישאבו עידוד ויראו בי מקור של כוח. ואם אני, במצבי, עשיתי את זה, גם הם יכולים • זה גורם לי סיפוק עצום"

זיו שילון - גבורה מעוררת השראה 
״סיפור של גבורה ותעצומות נפש״

ב-23 באוקטובר 2012 סיים כוח גבעתי בפיקודו של סרן זיו שילון משימה ברצועת עזה. בשש וחצי בבוקר, כשניגש לפתוח את השער, נשמע פיצוץ אדיר. מטען חבלה הופעל ופצע אותו קשה. כך נשמעת בדרך כלל תחילתו של סיפור שמסתיים רע. במקרה שלנו הגיבור, תרתי משמע, חולל טוויסט בעלילה. שילון הפך קשיים להזדמנויות ומגבלות למנופים ומשמש מקור השראה לרבים.

מדבריו של זיו שילון " אני הדוגמה שאפשר להתגבר ולצמוח

ידעתי שאם אצליח לעשות את כל הדברים הכי קשים, רבים ישאבו עידוד ויראו בי מקור של כוח. ואם אני, במצבי, עשיתי את זה, גם הם יכולים • זה גורם לי סיפוק עצום"

עמוס שפירא

״ניהול משברים בתנאים של אי ודאות״

הרצאה מעשית למנהלים מתוך ניסיון רב שנים ,איך לעבור את משבר הקורונה ?

נתחיל בדבר החשוב ביותר שנדרש כדי לצלוח משבר – אמון!!

אמון בהנהגת הארגון ובעומד בראשו הוא הגורם החשוב ביותר ביכולתו של ארגון לצלוח משבר ...

עמוס שפירא ניהל בעבר  מספר משברים , כמו באל על בזמן מגפת הסארס ב2002 , בסלקום בזמן התקלה הגדולה ברשת הסלולרית בה מאות אלפי לקוחות היו מנותקים לאורך שעות ארוכות , באוניברסיטת חיפה ב2016 בזמן אינתיפדת הסכינים שהשפיעה על החיים בקמפוס.

נטע ברסלר  - ZOOM SHOW

״אמן מחשבות״

המופע הוא חוויה אינטליגנטית לכל הקהל! נטע חזר אחרי סיבוב בחו"ל (אוסטרליה, אירופה וארה"ב) עם מופע חדשני שכולל חומרים ייחודיים שעוד לא נראו בארץ (חלקם ייחודיים רק לנטע ולא נראו בעולם!) לכל אורך המופע הקהל הוא חלק פעיל וכמעט אין רגע שבו נטע על הבמה, וזה כי חשוב לי שזו תהיה חוויה משותפת.

עדי כרמי - בכיר לשעבר בשב״כ

״הגורם האנושי״

עדי כרמי לשעבר בכיר בשב"כ, פרש לפני מספר שנים לאחר כ- 28 שנים במערכת הביטחון, עם ניסיון רב בתפקידי ניהול ופיקוד מגוונים, בדגש על סיכול טרור באמצעות גיוס והפעלת סוכנים.

ההרצאה עוסקת בגורם האנושי מזווית אישית וייחודית של עדי כרמי איש שב"כ בכיר לשעבר וכמי שפעיל כיום בעולם העסקי וההתנדבותי למען נוער בסיכון.

ההרצאה מתמקדת בדמיון בין הנעת אנשים בעולם החשאי והבלתי מוכר לבין העולם העסקי, תוך שילוב אירועים וסיפורים אישיים של עדי, על רקע ניסיונו וחוויותיו לאורך השנים – הן בנוגע לסיכול טרור באמצעות גיוס והפעלת סוכנים והן לאור ניסיונו בקשרים עם ארגונים זרים בארץ ובחו"ל. חשוב לציין כי הנושאים והדוגמאות מהעולם החשאי והבלתי מוכר - הופכים את ההרצאה למרתקת, מעניינת ומרתקת.

הנושאים בהרצאה:

1 . הדמיון בין העולם המבצעי לעולם העסקי בכל הקשור להנעת אנשים.

2. ניהול קשרים עם עמיתים זרים בחו"ל. ניסיון זה בא לידי ביטוי ביתר שאת במסגרת שליחויות שביצע מטעם המדינה בתורכיה ובהולנד.

3. נושאים אקטואליים - ניתוח איום המנהרות מרצועת עזה - הצגה בדרך מעניינת וייחודית. 4. תקשורת בנאישית ורתימת עובדים ומנהלים לטובת הארגון.

מיכאל קריבוס 
״לנצח בפחות זמן״

טיפים חשובים לניהול זמן לימי הקורונה ובכלל

מה חשיבותו של ניהול הזמן?
אנו חיים בעולם מודרני המאתגר אותנו במטלות, יעדים, מחויבויות, שאיפות ומטרות, תחת עומס ולחץ במגבלות הזמן, אשר מהווה מרכיב מרכזי
ומשאב יקר בחיינו.
פעמים רבות אנו חשים תסכול וחוסר אונים מ"אובדן הזמן" שלנו וזאת מאחר ואנו 
לא מצליחים לנהל אותו בצורה האפקטיבית ביותר.
שיטת Visual Pathways פותחה ע"י מיכאל קריבוס ומקנה טכניקות וכלים מתקדמים לניהול ותכנון הזמן, תוך הגדרת יעדים ומטרות מקצועיות ואישיות.
בהרצאה נרחיב על שיטת Visual Pathways ועל עקרונותיה.

גלית בנגלס

"לחשב מסלול מחדש"

 

הרצאה חווייתית ומעוררת השראה תקבלו כלים מעשיים לחשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות, מנהיגות ועוד אל מול משבר הקורונה והאתגרים אשר הוא מביא בתחום הכלכלי, המשפחתי, הזוגי והתעסוקתי.

ההרצאה נותנת  כלים של העצמה  עם המשברים איתם הם מתמודדים כרגע עבור עצמם ועבור העובדים  ,על ידי הדרכה פרקטית.

 

איתי הרמן 
״נער החידות מנווה רסקו״

איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלימוד והזיכרון האישיות שלו

צופית גרנט

"דלתות מסתובבות"

הרצאתה מאפשרת לנו לראות את החיים מזוויות שונות של ניצחון ומנהיגות.

ערב מרתק על החלטות נוקבות, בחירה בטוב ואופטימיות, אנרגיות וקבלת השראה.

 

1971, יום אחד, משום מקום אני נשארת לבד ומעליי מרחף איום שאם אפריע אמצא עצמי בכביש. אני זוכרת את היום הזה כרגע מכונן בחיי, כזה שמפגיש אותי עם 2 אופציות: הכרת הטוב או הכרת הרע."

 דרך הנתינה נפרדה מהקורבן המושפע והפכה לאדם משפיע.

פיני גרשון

״מנהיגות ומצויינות - בניית צוות מנצח״

הרצאה מרגשת ומרתקת טבולה בסיפורים והומור , מתוך ניסיון חיים עשיר , על היכולת 
להנהיג צוות למצוינות והשגיות להצלחה. 

דני קושמרו

״החיים מאחורי החדשות״

הרצאה מרתקת מפיו של השדרן המוכר בכל בית ישראלי. 

ערן כץ 
שיאן גינס בזיכרון

 

פיתוח מיומנויות זיכרון יוצאות דופן בעזרתן ניתן להגביר את היעילות, לחזק את הקשרים הבינאישיים, לחסוך זמן יקר, להפחית לחצים מיותרים ולהפוך את המוח לכלי עזר מדהים בכל תחומי החיים.

איך למחוק זיכרונות המונעים מאתנו להתקדם, למנף כישלון להצלחה ולהפוך את מוחנו לכלי רב עוצמה לצורך השגת הצלחה אישית ומקצועית.

פרופ' אורלי יחזקאל  - פרופ לכלכלה וניהול 
"העטלף הסיני שהפך לברבור שחור - על VUCA וקורונה"

בדצמבר 2019 – השיק העטלף הסיני את כנפיו, ובמהרה הפך לברבור שחור עבור הגלובוס כולו.

המושג VUCA הפך מוחשי יותר מאי פעם. בהרצאה נציג בקצרה את מאפייני העולם הכאוטי (VUCA),

האתגרים שמציב בפני מנהלים, וגם – ההזדמנויות שמזמנת הסערה הגלובלית הפוקדת אותנו.

יובל טביב – מפתח שיטת PMCR
"כוחן של המחשבות"

ההרצאה תורמת רבות למודעות המחשבתית ונותנת לכם הבנה איך המנגנון הזה עובד ובכך להפוך את יישום הכללים לקלים ומהנים.

בהרצאה תקבלו כלים להבין כיצד ניתן לשלוט על המחשבות ובכך לשלוט במזלכם וגורלכם ע"פ מחשבותיכם ואמונותיכם וע"י כך לדעת ליצור את המציאות הרצויה לכם .

הרצאה מרתקת אשר מוכיחה מבחינה פיזיקלית ופיזיולוגית איך מחשבות כן יוצרות מציאות החל מתורת הקוונטים ועד נתינת כלים עוצמתיים לשינוי דפוסי חשיבה.

שרון אייזן - מומחית בינ״ל לחשיבה תוצאתית יישומית לחברות

״חשיבה מנצחת  בתנאים של אי וודאות -כיצד לנצח בכל מצב״

חשיבה מנצחת הינה תכונה נדרשות מכל אדם/ ארגון המעוניין לשמור על אנרגיה גבוהה, מיקוד בחצי הכוס המלאה, אופטימיות, מיקוד בפתרונות במצבים מורכבים, להניע את התוצאות שלו מהרצוי למצוי בין אם במישור האישי ובין אם במישור המקצועי.

שרון ממחישה את האופן בו חשיבה מנצחת מאפשרת לשמור על חוסן מנטלי ונפשי הגיע לתוצאות רצויות משלב החשיבה ועד לשלב הביצוע והיישום.

במהלך ההרצאה נחשוף - כיצד לשמור על חשיבה מנצחת בתקופות של אי וודאות? –

והכי חשוב ,כיצד ניתן לסגל ולטפח תכונות אלו על מנת להניע תהליכים וכיצד ליצור שינויים תוך יצירת חיבור במרקם האנושי בסביבת העבודה ובחיים האישיים לעבר תוצאה רצויה לאורך זמן.

ד"ר סיניה נתניהו - המדענית הראשית של המשרד להגנת הסביבה המומחית לכלכלת משאבי טבע ותשתיות מים.
"מגמות סביבה ושינוי אקלים בארץ ובעולם"

האם המערכת האקולוגית שלנו בקריסה? האם יותר אנשים חולים ומתים בגלל השפעות סביבה ואקלים? האם בכלל אפשר לעצור את ההתדרדרות הסביבתית? האם המערכות הכלכליות צריכות להשתנות? האם הן יכולות להשתנות? האם בכוחן של טכנולוגיות לשפר את מצבנו? האם אנחנו מבינים את ההשלכות של הפעילות שלנו על בריאותינו ורווחתנו ועל אלו של ילדינו? האם ניתן לשנות דבר מה בהתנהגות שלנו כפרטים או כחברה? האם מה שנכון עבור מדינה מפותחת יסייע במדינה מתפתחת?

קיים מנעד רחב של סוגיות, דילמות, אפשרויות ופתרונות. נדבר ונציץ אל תוך עולם בו החלטות שאנו מקבלים היום יעצבו מחר טוב יותר (או לא).

נורית דאבוש
״
קורונה תקשורת ומה שביניהם״

מגפת הקורונה תפסה אותנו בעולם דיגיטלי חדש ואחר. 

התבוננות מרתקת מחכימה ואחרת על ההשפעה הדרמטית של התקשורת בטיפול בקורונה  

הרצאה מרתקת על הקורונה והתקשורת ומה שבניהם – זמן לחשיבה מחדש

ניב פרן - מרצה בכיר בתחום המנהיגות, אושר ופסיכולוגיה חיובית

"מפתחות ההצלחה בעידן טכנולוגי סוער״

מופע של צחוק, מצוינות וחדשנות

ההרצאה מביאה את הידע החדש ביותר במחקר המצוינות וההצלחה בדרך שונה, הומוריסטית ויישומית. מתוך הרבה צחוק, דוגמאות מעשיות ותובנות, נלמד להשתמש בצורה חכמה ומהנה בעקרונות העומדים בבסיס היכולת של כל אחד מאתנו להגיע להישגים ולהצליח בכל תחומי החיים.

 אם אתם רוצים משהו אחר, חזק ומרגש וחדשני, שגם יהיה מעשי – זה הדבר!

לתיאום הרצאה ולהצעת מחיר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם

להזמנת הרצאה צלצלו 077-5177807

  • Facebook