אודליה יקיר
סדנה "הצחקת כבשת"

הסדנה מיועדת למנהלים, אנשי מכירות, אנשי שירות...

מה הקשר בין ברק אובמה, מרגרט תאצ'ר ורונלד רייגן? כלומר, חוץ מהאנגלית והשיער שלא ממש מסתדר...

אז מסתבר שהם ידעו להשתמש נכון בהומור בנאומים שלהם כדי לייצר מנהיגות אותנטית, כריזמה, אמינות והזדהות. יש הרבה אנשים שיודעים לעמוד על במה בצורה טובה, מעטים מצליחים לייצר זכירות לאורך זמן.

דרך הנאומים של מיטב הפולטיקאים בעולם נלמד כיצד להשתמש בהומור בפרזנטציות כדי לרתק את הקהל אלינו מהשנייה הראשונה ולייצר כריזמה אמיתית, מנהיגות ואמון.

ועל זה נאמר, ההבדל בין פרזנטציה טובה למעולה הוא ההומור.

ואם נחדד רגע, פרזנטציה מוגדרת כמפגש בין שני אנשים או יותר ולכן, ניתן לומר שכל שיחה שלנו ביום יום היא פרזנטציה, בין אם אנחנו מבקשים מהילד להיכנס להתקלח או שאנחנו נואמים מול 500 איש.

הומור הוא כלי מכירה אפקטיבי במיוחד אם יודעים להשתמש בו נכון, והרי ידוע שלפני שאנחנו מוכרים מוצר אנחנו מוכרים קודם כל את עצמינו.

אז איך הומור מייצר הקשבה? איך מספרים בדיחה בתחילת מצגת ואיך משתמשים בו כדי לייצר דיאלוג פורה עם הקהל?

זה בדיוק מה שאודליה יקיר מלמדת.

הסדנה מורכבת מהרצאה שמדגימה כיצד מנהיגי העולם, כגון אובמה, תאצ'ר, רייגן ואריאל שרון, השתמשו נכון בהומור כדי לייצר מנהיגות אמיתית, כריזמה ואמון.

בחלק השני של הסדנה המשתתפים מתרגלים כתיבת בדיחות בהתאם לטכניקות שנלמדו במהלך ההרצאה.

לאחר הפסקה של כ-30 דקות, בה המשתתפים  ישלבו הומור בהרצאה קיימת שלהם  באורך 8 דקות, הם יציגו בפני יתר הכיתה את התוצאה ויקבלו משוב מאודליה ומיתר המשתתפים.

 

בסדנה נעסוק בנושאים הבאים:

מהו הומור, מה ההבדל בין הומור לציניות, מהי החשיבות של הומור עצמי, כיצד לספר סיפור שמשלב הומור כדי להעביר מסר,  כיצד להציג את עצמנו נכון כדי לרתק את הקהל מהשנייה הראשונה, שימוש נכון בהומור במצגות על מנת לרתום את המצגת להיות לנו לעזר, כיצד לייצר דיאלוג בעזרת הומור ולערב את הקהל, כיצד להתגבר על פחד קהל ועל פער בין תרבותי באמצעות הומור.

משך הסדנה: שש שעות

 
אודות

מנטורית להעצמה אישית, שחקנית, עיתונאית, תסריטאית ויוצרת טלוויזיה ישראלית.

 
שלם 3, רמת גן (בית זילברמינץ)
 
טלפון :
מייל : Gilataviv@gmail.com
הרשמו וקבלו הזמנות להרצאות :

© 2018 Afifdesign

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon

The most popular speakers in Israel