מהרטה רובי.jpg
מהרטה ברוך – רון
"יש לי חלום"

"להעז לחלום, לא לוותר ולהגשים!"

 

הרצאה מעוררת השראה מומלצת מאד לארגון המבקש למלא תקווה ומוטיבציה בעובדיו. מסע בעקבות סיפור חייה של מהרטה ברוך רון משדות התירס באתיופיה לכיסא סגנית ראש עיריית תל אביב.

סיפור חייה של מהרטה שזור בחלומות, החלום על ירוסלם, חלום על לימודים באוניברסיטה כילדה בת 10 שאינה יודעת קרוא וכתוב, אפילו בשפת האם שלה.. ועוד ועוד חלומות הנראים בנקודת זמן מסוימת בלתי אפשריים.

ההרצאה מתמקדת בעובדה שעלינו קודם כל להעז לחלום וכי החלום הוא לא רק בגדר של תקוה אלה משהו שיכול להתממש אם מספיק נרצה ונתאמץ להשיגו. 

היא מספרת באופן מעורר השראה על הגשמת החלומות הקטנים כגדולים בחייה המובילים אותה להצלחה הגשמה והשפעה בתחום האישי והמקצועי.

 
 
תגובות

"ההרצאה הייתה מרתקת, נעימה רהוטה ומעניינת מאוד. אנשי הקהילה הרעיפו עליה שבחים. שבהחלט הייתה ראויה להם. מהרטה הוכיחה לנו שאדם נחוש שקובע את מטרותיו וחותר להגיע אליהן , יצליח.

אני מאחלת לה הצלחה בהמשך דרכה."

-אסתי פורז-

שלום רב מהרטה,

"עברו כמה ימים מאז שיחתה של מהרטה ואני עדיין תחת הרושם  העז מהאישה המופלאה הזו שבצניעות וברהיטות ריתקה ופרסה בפנינו מסכת חיים  של גבורה ואפס כניעה לקשיים שקשה לדמיין שקיימים במציאות, מהילדות באתיופיה דרך העלייה לארץ ופילוס הדרך מעלה אל ההצלחה ועם נתונים מאד קשים. הניצחון הוא עצום.

מהרטה מעוררת השראה ומפילה אלפי אסימונים של פרופורציות.  נכונה אם כן הקלישאה: "לדבוק בחלום ולא להיכנע אף שהסיכויים נמוכים". "אישה עם כל כך הרבה עוצמות ותעצומות נפש לצד הצניעות, הפשטות והכנות שבה. והעיניים...והחיוך... והחוכמה...והתבונה...והאמונה בדרך.

אישה מעוררת השראה, . "המפגש היה מרתק. אישה אמיצה, חכמה ומעוררת הערכה."

שוב תודה על הזמן שפינית. זכינו. בברכה חמה,
-גדי קאופמן "נפגשים בשלייקס מול השקיעה", קיבוץ מעין צבי-

אודות

מהרטה ברוך רון בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת חיפה, פרצה לתודעה הציבורית בתכנית 'השגריר', כיהנה כסגנית ראש עירית תל אביב-יפו במשך 5 שנים, יו"ר תמר"צ פורום מועצות יוצאי אתיופיה, מהרטה נבחרה כאחת ממאה המשפיעים של מגזין ליברל לשנת 2017 בימים אלה נבחרה לקבלת אות "מנהיגה פורצת דרך" מטעם פורום ירוסלם להרחבת הסיפור הישראלי.

נשואה לערן רון טייס קרב והם מגדלים את שלושת ילדיהם בצפון בתל אביב.