לוטן סגל
"למכור כאילו יש מחר"

מרצה ומומחה לשיפור תהליכי מכירות לחברות וארגונים
מכירות אי אפשר ללמוד באקדמיה. אין שום גוף מסודר שמלמד איך למכור בצורה נכונה, אפקטיבית, יעילה ותוך כדי שיפור מתמיד.
למרות האמונה שאיש מכירות מוצלח פשוט “נולד עם זה”, כל אחד בהחלט יכול לשפר את מיומנויות המכירה שלו וללטש אותן, ואם תהיו מודעים לטעויות הנפוצות ביותר בתחום המכירות ותדעו איך לנטרל אותן – תשיגו שיפור מיידי בתוצאות העסקיות ותגדילו את כמות העסקאות שאתם סוגרים בצורה משמעותית.
כל אחד מאתנו הוא איש מכירות. לא משנה אם אתם מנכ"לים, שכירים, עצמאים, שותפים או אפילו הורים לילדים- אנחנו מוכרים ומשכנעים 24/7, סביב השעון ובכל אחד מאתנו חבוי איש מכירות שממתין לפרוץ החוצה.

אני מזמין אתכם לצעוד איתי אל העתיד, לרוץ לעידן חדש,
 למכירה חכמה ומדויקת יותר, מכירה מתוך תשוקה, רצון, 
בחירה, כזו שתחזיק ותיצור מצבי Win-Win לאורך שנים רבות.

אני מזמין אתכם לעשות סוויץ' ולהיווכח שמכירות אינה מילה גסה ולא מצריכה שום "כישרון מולד"- אפשר ללמוד הכל, להתאים למה שנכון לנו ולאופי שלנו וליישם בקלות. המתכון המנצח להגדלת המכירות בארגון.

איך יכול להיות שהמקצוע החשוב בעולם, שמניע כלכלות ומשמש כ"חמצן" של כל עסק, חברה או ארגון- אינו משהו שאפשר ללמוד אותו באוניברסיטה?
אם זהו ה"מצב", האם לא כדאי שנעניק לעצמנו "יתרון תחרותי בלתי הוגן"?
הרצאה מרתקת והומוריסטית 
האיש שילמד אתכם למכור יותר, גם אם אתם לא אנשי מכירות
המומחה שילמד אתכם להרוויח כסף

בהרצאה נדבר על :
כל “טיפוס” והמכירה שמתאימה לו – אז איך מוכרים לאנשים שונים את אותו המוצר או שירות?
לקוחות לא מתנגדים – הם בסך הכל מתלבטים. אז איך עוזרים להם להחליט?
איך להציג פתרונות במקום מוצרים?
כיצד אפשר להקטין את הסיכון ש"מונח" על כתפיו של הלקוח?
איך אפשר "לאסוף מודיעין" על אודות הלקוחות ולהתכונן לקראת המפגש איתם?
ועוד!

 

 
 
תגובות

"את לוטן אני מכיר כמעט שני עשורים בתחום המכירות. בניגוד למי שמדבר- לוטן מכיר את "ריצפה המכירות" מהקישקעס, הוא מבין את הפסיכולוגיה של המנהלים והעובדים, הוא מנהל מכירות תותח ויודע לרתום עובדים ומנהלים ומרעיף עליהם השראה. יצא לי לעבור תפקידי ניהול בכירים בתחום- להיתקל בפנומן כמו לוטן זה לא דבר שקורה ביום יום."

אלי הרוש - מנכ"ל מגדל קול

 

"הכרתי את לוטן במסגרת ליווי וסדנת מכירות שהעביר אצלנו בחברה.

עם זווית הראייה הייחודית שלו, לוטן שינה אצלנו את הגישה לתהליך המכירה: לא עוד שיחת מכירה "טיפוסית" בין מוכר לקונה, אלא שיחה קולחת ומהנה שעיקרה התעניינות אמיתית של מומחה בחבר שהגיע אליו למצוא מענה לצרכיו".

אופיר ליבר בעלים רהיטי דורון

 

 "הבן אדם גאון, חד, ישיר, אמיתי ומקצוען זה כמו לעשות ניתוח שורש עם רופא מומחה – שידרג את צוותי המכירות שלנו במקצועיות רבה"

אסף אשכנזי מנכ"ל אלן קאר

 

"לוטן הגיע אלינו לסדנת מכירות אותה העביר בשפה האנגלית לשוק הבנל"א לצוות מכירות שבנוי מבריטים, גרמנים, צרפתים, בלגים ומדינות נוספות. הוא הביא איתו אנרגיות, "ווייבים" של גורו מכירות אמיתי, העניק לנו כלים להתמודד עם התנגדויות והראה איך אפשר להביא לקוח במשפט או שניים משימור לאפסל. הסדנה הייתה מרתקת, התמנו את התהליכים והסקריפטים (תסריטים), התהליכים עובדים והוכיחו את עצמם!עדי  לאופר צ'קפוינט

 

"לכל חברה יש כמה תחנות ונקודות מפנה חשובות לאורך חייה, אצלי הראשונה הייתה הספר שכתבתי בשנת 2004. השנייה הייתה הדוקטורט שהוצאתי, השלישית הייתה כשפגשתי והתחלתי לעבוד עם לוטן. מאז הפכנו לחברים קרובים כמו רוב הלקוחות שהוא בא איתם במגע והחברה שלי עשתה קפיצת קוואנטית במכירות. אני רואה בלוטן שותף ולא שום דבר אחר, ללא ספק מדובר באושיית המכירות הטובה ביותר שנתקלתי בה.

ד"ר יניב זייד, דוקטור שכנוע

אודות

לוטן סגל, מומחה למכירות, מרצה ויועץ עסקי לשיפור מערכי מכירות של חברות וארגונים.
מנכ”ל ובעלים של “המרכז לתהליך המכירה הישראלי”, מרצה ומלווה חברות וארגונים מובילים כגון: צ’קפוינט, מגדל, שילב, רהיטי דורון, אלן קאר, טמבור, בנק מזרחי טפחות, קופ”ח כללית ועוד.
מחבר רב המכר “למכור כאילו יש מחר” (הוצאת ‘מטר’).

ספרו השני עוסק באסטרטגיות ישראליות במסגרתו ראיין 50 מנכ”לים מובילים בישראל ובניהם: מנכ”ל מייקרוסופט, הוט, ישראכרט, בזק בנל”א, גלובס, רולקס וכן אנשי עסקים כגון: רמי לוי, חלי ממן, ינקי מרגלית, רוני רוס, מיכל “סופר-נני” דליות ועוד.

בעברו ביצע שלל תפקידים בכירים במשק, האחרון שבהם- ניהול כל אנשי השטח של חטיבת הנדל”ן של הבנק המוביל למשכנתאות בישראל.

בוגר תואר בכלכלה עם התמחות במימון ושיווק, לימודי כתיבה בביה”ס ע”ש סם שפיגל בירושלים ולימודי קופירייטינג ב- ACC, תרצה גרנות.

בוגר לימודי NLP תחת ד”ר ריצ’רד בנדלר (ממציא השיטה) בקנסינגטון-לונדון.

מרצה בלשכת המסחר, איגוד השיווק, IBC, אפוק טיימס, המכללה למינהל, ALL THINGS DATA ועוד