לימוזינה אקספרס.jpg
לימוזינה אקספרס

מופע מוסיקלי חדשני

לימוזינה אקספרס הוא הרכב רוק/ פופ אלקטרוני חדשני וייחודי

חברי הלהקה : נגן הבס מייקל בנסון יחד עם נגן הקלידים והסקסופון אבנר חודרוב. השניים מוכרים כחברי להקת הרוק הותיקה והמצליחה- משינה.

 

אליהם חבר מפיק  המוזיקה- יניב גולד, המנגן זה למעלה מעשור במועדונים ופסטיבלים המובילים ברחבי העולם. להפקת ההופעה החדשה הצטרפה אל הלהקה – הסולנית המחוספסת והאהובה מיי פיינגולד.

 

יחד הם יצרו מופע מוסיקלי איכותי ודינאמי בו יבצעו גרסאות כיסוי חדשות ומעניינות לקלאסיקות באווירת שנות השמונים והתשעים שכולנו אוהבים ומכירים

(דפש מוד, משינה, יוריתמיקס, יהודה פוליקר, המכשפות, מובי, איפה הילד ועוד..)לצד חומרים מקוריים של ההרכב.

 

המופע עשיר ומושקע וכולל כלי הקשה ורקדניות, עם כוונה ברורה לגרום לאנשים לזוז לרקוד וליהנות.

"לימוזינה אקספרס" הוא הרכב האלקטרו פופ-רוק המצויין של מייקל בנסון ואבנר חודורוב (משינה), מלווים בשורת נגנים וזמרות מהשורה הראשונה, לימוזינה אקספרס מארחים לפי התאמה אישית את גדולי המוסיקאים והפרפורמרים בישראל בשביל אירוע מושלם ובלתי נשכח.

 

הרכב לימוזינה אקספרס החל לפעול בשנת 2006 ומאז הופיע במועדונים, במסיבות ברחבי הארץ כשהאלמנט המשותף לכל ההופעות - אווירה של מסיבה מטורפת מלאת עיבודים חדשים וגרסאות פופ מקפיצות למיטב להיטי שנות ה80' וה90' כולל גם שירי משינה ולהיטים בלועזית ועברית

 

בשיתופי פעולה שמרעידים את הגג עם הרכבים כמו מיומנה, פורטיס, יובל בנאי, מאור כהן ועוד רבים וטובים, ההרכב חוזר לסיבוב הופעות ברחבי הארץ שיקפיץ אתכם לחלל.

 
 
אודות

הפרויקט הוקם בשנת 2006 על ידי מייקל בנסון. בשנת 2007 פגש מייקל את DJ אסף אלמוג והשניים החלו לעבוד ביחד. בשנת 2008 הצטרף לפרויקט אבנר חודורוב. בשנת 2009 יצא האלבום הראשון של לימוזינה בניהול שוקי וייס (לימוזינה) בחברת פונוקול. האלבום הורכב מחומר מקורי באנגלית וכמה גרסאות לשירים בעברית, בהן גם חידושים לשירי להקת משינה.