אירית רוזנבלום.jpg
עו"ד אירית רוזנבלום
"משפחה חדשה"

עשר שנים של עבודה כפרקליטה, נמחקו במשפט אחד "עדיף היה לנו, אלמלא הכרנו" מכאן השמיים מתחילים להתבהר .... קם ארגון חדש בישראל. זהו אחד הסיפורים המצחיקים ביותר בו אדם מטלטל אדם אחר, מבלי שהוא מבין או יודע שהוא גורם לכך. מבוא קצר על פריחתה של התובנה "אני בוחר/ת לאהוב משמע אני קיים".

ההרצאה עוסקת בזיהוי הקושי להקים משפחה וכיצד בחרתי, באופן אישי, לפצח את מלכודת הדבש שמכינה לנו החברה סביבנו. סיפורים על אנשים שרצו להקים משפחה והצליחו ואלה שרצו אך לא הצליחו, מה מבדיל ביניהם. מילה או שתיים על אלה שלא רוצים משפחה. ההתמודדות עם תפיסות עולם מקובעות, רגולציה שוחקת, הרגלים ממכרים וההחלטה לשנות בדרך שתתאים לנו, הכל במונחים של רווח והפסד. ומה הלאה ? ... "כל מי שיש לו למה, ימצא את האיך " (פרידריך ניטשה) כיצד החזון של המשפחה החדשה משתלב בטכנולוגיות החדשות, אדם "מייצר משפחה" עולם חדש.

 
 
אודות

אירית רוזנבלום, היא עורכת דין מומחית בדיני משפחה וטכנולוגיות פריון,  המייסדת והרוח החיה של ארגון משפחה חדשה האישה המובילה את המהפכה האזרחית בתחום חיי ודיני המשפחה.  את ארגון משפחה חדשה ייסדה ב-1998, כדי שזה ישמש בית אזרחי להגשמת הרעיון של זכות האדם באשר הוא אדם, לבנות לעצמו תא משפחתי, פרטי ואישי. 

ממובילי המאבק להכרה בנישואים אזרחיים בישראל. סייעה, במסגרת ארגון “משפחה חדשה” לאלפי בני זוג למסד את הקשר ביניהם, גם כאשר החוק בישראל מגביל זאת, כגון כהן וגרושה, בני דתות שונות, להט”בים ועוד.