%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%A1%20%D7%9C%
איריס לונדון זולטי 
"לתת לעצמי להיות מה שאני רוצה להיות"

המוטו של הרצאה – אל תחכו עד שתהיו הכי טובים כדי לצאת לדרך.
שחררו את חסמי הביקורת והפחדים ותתנסו בדבר הזה שאתם רוצים להיות – פשוט תהיו ! 

תהפכו אותו לחלק מהחיים שלכם.

איריס מדברת על הגשמה עצמית ומה בינה לבין הגשמה חלומות,

 על "אגואיסטיות" שמרבה טוב בעולם, 

על ביקורת פנימית וחיצונית שמונעת מאתנו להיות מה שאנחנו רוצים להיות 

ואיך ויוצאים לדרך וממשיכים ללכת בה יחד עם הפחדים הספקות והביקורת,

 על יצירת תנועה, על איך מוצאים מה מניע אותי, 

על מציאת האנשים והשותפים הנכונים על התמדה

 על סבלנות ועל חגיגות ההצלחות והוקרת תודה.

 

 

ההרצאה מבוססת על הסיפור האישי של איריס – על כך שבגיל 40 גילתה שהיא רוצה להיות זמרת וכותבת שירים.. היא כתבה.. הקימה להקה – תמונות חיינו - הם מופיעים עם השירים שלה. הקליטו כבר שני אלבומים וממשיכים את הדרך.

בהרצאה איריס משתפת בסיפורים על תחילת הדרך, על איך מצאה את הדבר הזה שהיא רוצה לעשות ושיהיה חלק מהווית חייה, באתגרים, בנפילות, ובהצלחות סביב 10 אבני דרך שגיבשה במסע הזה.

 

איריס מעבירה את ההרצאה הזו גם כסדנה בת כמה שעות בהשתתפות הקהל (אם הוא לא גדול מדי) וזו ממש חוויה אחרת של עבודה פנימית שכל אחד מהמשתתפים עובר.

ההרצאה והסדנא מלוות במצגת.

 

 

 

בדרך להגשמת החלומות האלו ואחרים, קרו הרבה דברים שלא ציפתה להם כשיצאה לדרך, איריס למדה דברים חדשים, על עצמה ועל העולם, רכשה יכולות שלא ידעה שקיימות אצלה, חברו אליה אנשים מופלאים, עם ההרכב הופיעו בעשרות מקומות בכל רחבי הארץ כולל בבארבי תל אביב, בזאפה הרצליה וחיפה, השירים שיצרו הושמעו ברדיו.

אם הייתם מספרים לה לפני עשור שכל זה יקרה לא הייתה יכולה להאמין. אבל זה קרה! ואיריס מרגישה שעוד נכונו לה דברים וחלומות מופלאים לצד אתגרים רבים. 

 

אורך ההרצאה – כשעה ורבע, ניתן גם כסדנה של חצי יום

 
 
אודות

גרה בגבעתיים, נשואה לאמיר ואמא לשלוש בנות – גילי נגה וגאיה (28 25 19). עורכת דין בהכשרתה. מזה 13 שנה מנהלת עמותה שמקדמת את תחום הגיל הרך בארץ, זמרת וכותבת שירים, חברה בהרכב תמונות חיינו אותו הקימה, משחקת בסדנאות המשחק של תאטרון קרוב מיסודו של ניקו ניתאי, משדרת תוכנית רדיו שבועית בשם "האנשים להם חיכינו" ברדיו החברתי הראשון, מוסמכת בשיטת ההתמקדות (פוקוסינג), מנחת סדנאות – "המקום ממנו צומחות הכנפיים" ומגשימת חלומות.

בקיץ 2007 הוצגה בנמל תל אביב תערוכה גדולה וצבעונית של צילומי שמשיות אותם צילמה, התערוכה הזו שחררה אצלה אמונות לגבי מה אפשרי ומה לא מה מקצועי ומה לא ונתנה לה את הכוחות והתעוזה לפרוש כנפיים.

כל חיי חלמה לכתוב שירים ולשיר אותם מול קהל. בעזרת הרבה אנשים, מורים ושותפים, וסדנאות רבות להתפתחות אישית בהן השתתפה, יכלה להגשים גם את החלום הזה ולהפוך את העיסוק במוסיקה להווית חיי.
השירים נכתבו, איריס הקימה הרכב בשם "תמונות חיינו" שמופיע בכל הארץ. הם הקליטו דיסק ראשון (שאותו מימנה בעזרתי פרויקט מימון המונים -הדסטארט, שהצליח להשיג את היעד שלו) והם ממש בשלבי סיום של הקלטות הדיסק השני שגם אותו ממנו בעזרת פרויקט האדסטרט.

איריס רצתה לשחק בתאטרון והיא עושה את זה מזה חמש שנים בסדנאות תאטרון "קרוב" מיסודו של ניקו ניתאי בתחנה המרכזית החדשה.
איריס גם מנחה סדנאות ומפגשים אישים בנושא העצמה אישית וצמיחה ומגישה תוכנית בשם "האנשים להם חיכינו" ברדיו החברתי הראשון מדי יום רביעי בשעה 17:00 בה היא מארחת אנשים לחולמים ועושים למען החברה בישראל ובעולם.