אייל אלטויל
באתי. צחקתי. ניצחתי

מופע יחיד הומוריסטי ומרגש במיוחד!

 

סיפור אישי ומעורר השראה שלי ריפוי עצמי באמצעות הומור וצחוק-סיפור של ניצחון!

האם ההומור חיוני לבריאותינו? האם הסתכלות על הדברים הקשים בחיינו בצורה הומוריסטית יכולה להפוך משבר למקפצה? האם צחוק יכול לעזור להחלמה?האם תסכול היא באמת האופציה היחידה?
אם אחת מהשאלות האלו מעניינת אתכם או נוגעת בכם,

לא תוכלו להישאר אדישים למופע הייחודי הבא...  "באתי. צחקתי. ניצחתי "

במופע תקבלו תובנות חשובות ועמוקות על משמעות ההומור בחיינו, החיבור הבלתי נפרד בין הגוף והנפש, והשפעתו של הצחוק על ההתמודדות שלנו עם המשברים אותם אנו חווים ביום יום, וכמובן פרופורציות וכוח נכון לחיים.

והכול דרך מסע אישי מרתק ומצחיק עד דמעות.

אייל אלטויל החלים ממחלת הסרטן כנגד כל הסיכויים. ולא הפסיק לצחוק לרגע עד שהרופאים אמרו לו "אתה נקי לגמרי!"
חמש שנים אחרי, בריא ומחייך יותר מתמיד, הוא כאן בכל כוחו כדי להצחיק אתכם כל הדרך אל הסיפור שלו, סיפור של ניצחון.

זהו לא מופע על מחלה, זהו מופע מצחיק ומרגש על התגברות הרוח על כל מכשול ואתגר בחיים, ולו זה שנראה לנו הגדול והמפחיד ביותר, ועל השפעתו המופלאה של ההומור על חיינו ובריאותינו.

 
 
תגובות

"בשילוב חד פעמי של הומור ופתיחות אייל העביר אותנו את המסע המפחיד והמטלטל שלו. הסוף הטוב של הסיפור ודרך ההתמודדות של אייל לימדה את כולנו שיעור אודות 'מה באמת חשוב בחיים' וכמה חשוב להעריך את ה - יש. אייל הביא הרבה אור ופלא אלינו!

ממליצה לכם להזמין את האור הזה גם אליכם!"

 

 

"שמחנו מאד לארח אותך במשרדי החברה ולהנות מהמופע יוצא הדופן שלך "הסרטן מת מצחוק". כחברה שחרטה על דיגלה לפעול למען החולים, היה זה מבט יוצא דופן ומעשיר על עולמו של חולה המתמודד עם מחלה קשה. על אף הסיפור הקשה, הצלחת בכשרון רב להפוך התמודדות עם סרטן למאורע מלא הומור והמון השראה. קולות הצחוק נשמעו במסדרונות החברה למרחוק..."

 

"סגנון ההגשה הסוחף של אייל מחבר אותך לתוך הסיפור שלו, אל נבכי המחלה שעבר וההתמודדות עימה והכל בשילוב מדהים של סטנדאפ קורע מצחוק עד בכי ורגש שמתעורר עם תובנות חזקות ומבט אחר לחלוטין על החיים שהצופה יוצא ממופע שכזה . אייל,אישיות מוארת באור של שמחת חיים וחיוך רחב עם אינטלגנציה גבוהה מאוד שמקרין את כולו לקהל, מגנט של ממש!"

אודות

אייל אלטויל שחקן, סטנדאפיסט, תסריטאי וסופר.

הופיע כשחקן במספר מופעי במה וסדרות טלוויזיה מובילות כגון: עבודה ערבית, השוטר הטוב, המובילים, זואה קומדי בר (מספר תכניות סטנדאפ בהנחיית יעקב כהן), פינת סטנדאפ שבועית בתכנית של צופית גרנט ועוד...

אייל כתב תסריטים למספר פרוייקטים לערוצי הטלוויזיה והבמה כגון: צחוק מהעבודה, דובדבני וקובץ, מופע הבמה של ננסי ברנדס ועוד.

אייל  לימד תאטרון לנוער ולמבוגרים, כתב וביים מספר הפקות, ולימד שפת גוף דרך משחקי תאטרון ב"במרכז סמלים" לשפת גוף ותווי פנים.

בתקופה זאת מופיע עם שני מופעים "הסרטן מת מצחוק" ו"באתי, צחקתי, ניצחתי" ולאחרונה הופיע ב TEDx וספר חדש שלו יצא לאור בחנויות הספרים.

שלם 3, רמת גן (בית זילברמינץ)
 
טלפון :
מייל : Gilataviv@gmail.com
הרשמו וקבלו הזמנות להרצאות :

© 2018 Afifdesign

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon

The most popular speakers in Israel