דומיניק שרמן.ֿֿpng
דומיניק שרמן
"סיפור הניצחון המופלא של דומיניק שרמן"

סיפור חד פעמי של שיקום, נחישות, אופטימיות ובחירה בחיים.
 

"לא הרבה אנשים נתנו לי סיכוי לאורך חיי, וגם אני לא האמנתי בעצמי. התעסקתי עם סמים מגיל מאד צעיר, מצאתי את עצמי פורץ, גונב, שודד ומסתובב עם נשק, חייתי ברחובות ועברתי המון. היום אני מודל לחיקוי. אני מסתכל אחורה ולא מאמין. אני בשוק שהחניכים בכלל מקשיבים לי".

בהרצאה מרתקת בה הוא מספר על מהלך חייו, מעביר דומיניק מסרים על מוטיבציה, פרופורציות לחיים, אמונה עצמית, תוך הוכחה שאין גבול ליכולתו של האדם להצליח לשקם את עצמו ולכבוש יעדים בדרך אל הפסגה.
ההרצאה עוסקת בסיפור חייו של דומיניק, אך יש תקשורת עם הקהל, ההרצאה חזקה מאוד ומעוררת רגשות רבים ובעיקר נותנת לקהל המון פרופורציות לבעיות שאנו מתמודדים איתן ביום יום, מוטיבציה לכוון גבוה ואומץ להתעמת עם הפחדים שלנו.
 

 
 
אודות

דומיניק שרמן, כיום חייל משוחרר, בן 25, שהפך מעבריין מורשע, נרקומן שגר ברחובות ואסיר לשעבר -  למפקד מוערך בגדנ"ע המחנך בני נוער ולאחרונה זכה מקום ראשון ובפרס הגדול בריאליטי .2025
זהו סיפורו של ילד שגדל במשפחה עם אב עבריין ואם אלכוהוליסטית והידרדר לפשע וסמים כבר מגיל 8. עד גיל 20 "הספיק" שרמן לגנוב, לשדוד, לסחור בסמים, להיות מעורב בדקירות, קטטות, להתמכר לסמים קשים, לשבת בכלא ולהיות חלק מארגון פשע בחו"ל.
בגיל 20, עמוק בתוך עולם הסמים, אחרי פטירתה של אמו, דומיניק היה במצב ירוד עד כדי אובדן. מתהומות הוא החליט לשנות את חייו ולצאת לטיפול ולגמילה מסמים בקהילת מלכישוע בצפון. במהלך הטיפול החליט דומיניק שהוא רוצה להתגייס לצבא. לאחר מאבק ארוך ושכנוע של מערכת המשפט ובתמיכה נרחבת של מטפלים ואנשי ציבור שרובם בעלי רקע מנהיגותי בכיר בצה"ל ובכוחות הביטחון, שהתגייסו לנחישות הבלתי רגילה שלו, הוא הצליח להתגייס לצבא.
אנשי התביעה ובית המשפט  החליטו לתת לו הזדמנות אחרונה. דומיניק הוכיח שהאמון שהמערכת נתנה בו היה מוצדק. במאבק הירואי כמעט בלתי נתפס עשה שינוי עצום בחייו.