נויה אור יהב
מהתחתית אל הפסגה
נויה אור יהב .jpg

זה לא משנה אילו קלפים קיבלנו, מה שמשנה הוא איך אנחנו בוחרים לשחק איתם. הסיפור של נויה הוא סיפור סינדרלה.  

נויה התחילה את החיים שלה ממינוס מאתיים והגשימה את עצמה כנגד כל הסיכויים. ההרצאה של נויה מרגשת, מטלטלת ומעוררת השראה ומלמדת איך הכול אפשרי בחיים ואיך אפשר לחיות את החיים בעוצמה, באומץ, בהגשמה, בגדול ובלי חרטות.

החיים של נויה מתחילים ברמלה אימא של נויה בחודש השישי להריונה עם נויה והתאום שלה. באותו הזמן בדיוק האחות הבכורה של נויה נחנקת למוות ע"י בוטן שבלעה ומתה בידיים של אימא של נויה.

נויה ואחיה התאום עוברים לגידול של הסבתא. מילדות נויה חווה התעללות פיזית, התעללות נפשית והתעללות מינית. במהלך הילדות של נויה היא מרגישה בדידות נוראית וחווה חרם חברתי. בגיל העשרה נויה מוצאת את עצמה בחברה של נרקומנים ועבריינים. בגיל 26 נויה מתחתנת עם הגבר שלא אהבה מעולם שמתעלל בה במשך 5 שנים.

לאחר 5 שנות נישואין בעקבות התובנות ממחלקה ההמטואונקולוגית שבה נויה עובדת כאחות אונקולוגית, היא מחליטה להתגרש, היא בונה את חייה מחדש ומשנה את חייה ב-180 מעלות. במהלך השינוי הגדול נויה מבינה מהי השליחות הגדולה שלה ומחליטה להקשיב לקריאה הפנימית וללכת אחריה עד הסוף.

לאחר 25 שנות וותק כאחות נויה מתפטרת ממקום עבודתה הבטוח והקבוע והולכת אל הלא נודע.

בדרך לשליחות הגדולה שלה נויה עוברת הרבה אתגרים ומהמורות אולם זה לא מונע ממנה ללכת עד הסוף עם השליחות שלה וכנגד כל הסיכויים היא מצליחה להיות מאמנת עסקית ויועצת עסקית מצליחה שמובילה בעלי עסקים להיות מותגים מנצחים ומרוויחים.

ההרצאה של נויה מלמדת איך מי שהתחיל את חייו מהתחתית של התחתית והלך אחרי ליבו יכול לנסוק ולהגיע רחוק מאוד בכל התחומים בחייו ואפילו יכול לכבוש את העולם.

 
 
אודות

נויה הופיעה בתוכניות טלוויזיה, תוכניות רדיו, אתרים נחשבים ומובילים ובעיתונות במגזינים נחשבים : לאישה, מנטה, מעריב, ווינט, אקסנט, וואלה, אתר מאקו, אתר האישה, אתר דה ווילאג', אתר חדשות ערוץ 13, פותחים יום ערוץ 13, בגובה עיניים ערוץ 12, מהדורה המרכזית חדשות ערוץ 13, השקמה, חולון בת ים, סיטי בת ים אחת, מגזין המרכז הרפואי וולפסון, אתר של מרכז רפואי וולפסון, אתר אונלייף, הרדיו החברתי הראשון, רדיו צפון, רדיו 103 fm, פורטל נהריה, פורטל עכו, פורטל משגב, פורטל מעלות ופורטל הגולן.