יהלי אדמתי.jpeg
יהלי אדמתי
"העולם 2030 – למה אפשרי לצפות ?"

איך באמת נחיה בעוד 12 שנים? 
איך חוקרים את העתיד?
מהן המגמות שהולכות לעצב את המאה הקרובה בחיי העבודה, 
המשפחה והחינוך בעתיד.
 
כותרות העיתונים מתריעות חדשות לבקרים : הרובוטים יחליפו אותנו , הפרטיות עוברת מן העולם, הפערים החברתיים עתידים רק להתעצם . האמנם זאת הדרך הנכונה להסתכל על העתיד ?

יהלי אדמתי ,טכנו אופטימית ,חוקרת עתידים , לומדת עד ו Innovation Strategic   בחברת "מטריקס"  מציעה זווית ראיה שונה על העתיד , אשר מאפשרת לראות את התרומות האפשריות של הטכנולוגיות הנוגעות בכל תחום בחיינו ומשנות אותו.

כיצד יראו הבתים שלנו? כיצד תיראנה הערים שלנו? מי יהיו החברים במשפחה הקרובה שלנו? מה באמת יהיה התפקיד של הרובוטים בבית שלנו? מה נאכל? כיצד נתנייד? והאם יהיו לכולנו מספיק מקומות עבודה ?

בקלילות ובהומור , משרטטת אדמתי מערך של עתידים אפשריים אשר צומח לקולאז' מלא חיות של  כלל תחומי החיים שלנו – החל מהגדרת הזהות האישית והקולקטיבית שלנו , ניהול הקהילה  בניית המשפחה שלנו , בחירת מסלול ההתפתחות האישי שלנו, בניית התזונה שלנו , ניתוב הבריאות של האהובים עלינו ושלנו עצמנו  ועוד .
שלנו.

 
 
אודות

אדמתי הקימה חברה בגיל 28, שהתמחתה בייעוץ ובמחקר. "בימים ההם, לא קראו לזה סטארט-אפ ולא ביקשנו כסף מאיש", אמרה. "ביצענו עבודה קשה ומסורה במשך 14 שנים של עשייה מבורכת, עם צוות של 200 עובדים. לאחר מכן נסעתי על מנת לסייע בניהול פעילות של חברה גלובלית באפריקה, במערכת שכללה 30 משרדים ו-3,000 עובדים. עם החזרה לארץ בניתי ארגון שפעל ב-'צל' ושההמלצות לגביו עברו מפה לאוזן. הארגון סייע ללקוחות לבצע שינוי מקיף ומעמיק".

"לפני כ-11 שנים נחשפתי לעולם הטכנולוגיה והתאהבתי", סיפרה. "שיניתי את סגנון החיים שלי ואני לומדת בכל יום – בימי חול אני מקדישה לכך בין שעתיים לארבע ובסופי שבוע, לפחות בין 10 ל-15 שעות".

היא אמרה כי "לפני כשלוש שנים הגעתי למפגש עם מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, שבעקבותיה הייתה לי הזכות לעבוד אתו ולאחר מכן להקים יחידה עסקית שעוסקת בחדשנות. מטריקס היא ארגון מקצועי, מוכוון מטרה, מוביל בתחומו, שהתקופה שלי בו העשירה והרחיבה את היכולות שלי".