יהודה מסינגר.jpg
יהודה מסינגר
"יזמות עסקית ארגונית – לקפוץ נכון למים סוערים "

בהרצאותיו, כמו גם בספר על יזמות עסקית העומד לצאת לאור בקרוב, מסינגר מתאר את ההתנסויות הרבות שעבר בדרכו הארוכה, ומשתף כיצד הפך את הלמידה לכלי עבודה שימושי המקטין את מרחב הטעות ביזמות ובניהול עסקים ומגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה העסקית.

בעבור יזם בתחילת דרכו, או איש עסקים בתחום זה או אחר, כלים ועקרונות פרקטיים אלה שווים הרבה מאוד כסף, ביטחון ושקט נפשי. "הייתי שמח מאוד אם היה לי מישהו בתחילת דרכי שהיה נותן לי על מגש את עקרונות העבודה היזמיים האלה", מתוודה מסינגר, "אני מניח שהייתי עושה פחות טעויות בדרך ומצליח מהר יותר".

ההרצאה מקנה כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית עם אתגרי היזמות, תוך תיאור והמחשה של השלבים השונים של הקמת העסק, פיתוחו וייצובו, משלב הרעיון וגיבוש התוכנית העסקית, דרך גיוס ההון הראשוני, בניית הצוות והתשתית התפעולית, ועד הפעלת העסק, פיתוחו והצמחתו. לכל שלב שכזה מקנה מסינגר כלים ועקרונות עבודה פרקטיים להגדלת סיכויי הצלחת היזמות, תוך הדגמתם מניסיונו העשיר כיזם סדרתי בתחומי ההייטק, הנדל"ן, המחצבים והאירוח ברחבי העולם.

"תורת ההזדמנויות"

פרדיגמה חדשנית וייחודית להצלחה עסקית, אשר פותחה ע"י יהודה מסינגר.

"ה-X פקטור ביזמות ובניהול להצלחה ניהולית ויזמית"

הרצאה זו מסכמת את תובנותיו של מסינגר, מתוך ניסיונו הניהולי והיזמי העשיר, על מה מקדם ומה בולם הצלחה. ההרצאה מכוונת גם את קהל המשתתפים לאיתור וחיזוק מרכיבי ההצלחה האישיים שלהם בניהול ויזמות

 
 
אודות

אני עוסק ביזמות עסקית וניהול עסקיי מזה למעלה מ- 20 שנה, במגוון תחומים בארץ ובעולם - הייטק, נדל"ן, מחצבים ומלונאות.

 

במקביל לעסקיי, אני מרצה על יזמות וניהול בכנסים מקצועיים, ולהנהלות ארגונים פרטיים וציבוריים.