נעמה קמינר מבורך.jpeg
יאיר עמר
"למרות הכל -בחרתי לנצח ובגדול - עוצמת חיים"

גם אני יכולתי לבחור כמו הרבה אנשים פשוט לא לעשות עם עצמי כלום ולרחם על עצמי ,

יש לי את כל הסיבות הטובות לבחור לרחם על עצמי עקב לקות הראיה ממנה אני סובל מילדות.

אני נתקע בחלונות של חנויות ואולמות מרוב שהם נקיות , יש לי גם נכות ברגליים, ותקופה ארוכה הייתי מרותק לכיסא גלגלים וזכיתי גם לפול ממנו מספר פעמים.

בקיצור – אתם בטח מבינים שיש לי מספיק סיבות לשבת בבית בלי לעשות עם עצמי כלום.

 

אבל אני בחרתי לחיות את החיים שלי אחרת, בחרתי להפוך את האי אפשרי ,לאי של אפשרויות ,

במקום לומר אני לא יכול לקרוא ספרים ותעזבו אותי בשקט אני לא רוצה לקרוא ,בחרתי להתמודד עם הקריאה באמצעות מכשיר שמגדיל לי את האותיות, וזו רק דוגמה קטנה...

בתקופה אחרי הניתוחים שעברתי ברגליים , כשהייתי מרותק לכיסא גלגלים היו לי את כל התירוצים והסיבות לומר קשה לי ,וכואב לי אז אני יכול להישאר בבית ,אבל אני בחרתי אחרת ,אמרתי לעצמי אני מאוד מבין שכואב לך ,ומאוד מבין שקשה לך ,למרות זאת אתה יכול ומסוגל הרבה יותר ,מאותו הזמן התחלתי לעשות כל יום מעל עשרים קילומטר עם הכיסא גלגלים, זכיתי להיות ספורטאי בתחום השייט והייתי בדרכי אל אליפות העולם.

 

אני בטוח שלא רק אני מסוגל לנפץ ולפורר חומות ומחסומים ,שתוקעות הרבה מאוד אנשים מלעשות ולפעול למרות המגבלות והקשיים הפזים ,והמנטליים ,אם אני מסוגל, אז כל אחד ואחת יכול להעניק לעצמו ,את המפתח שהפתח את אותם דלתות ומחסומים שמעולם לא ניסיתם לפתוח ,כי אולי פחדתם ,וחששתם מה יהיה ומה יקרה.

חשוב לי שתבינו שעצם הניסיון וההתמודדות הן החשובות מקסימום נתתם לעצמכם הזדמנות לראות שתעזור לכם להבעיר ולהצית בעצמיכם את התשוקה והרצון לחיות את החיים חזק ובעוצמה הרבה יותר גדולה ממה שהיא הייתה עד היום. בכל מקרה, לא משנה מה התוצאות – הרווחתם את החיים שלכם מלאים ושלמים.


 

היום אני מרצה ומאמן למנוף מגבלות וקשיים ,והעצמה מנטלית. אני מגיע מתוך הדרך שעברתי, כמי שהיה ממש למטה על סף תהום, מי שהיה חייב חבל וסולם לטפס מתוך המקום הכול כך עגום שהייתי בו, ואת הניצחון שלי אני רוצה להעביר הלאה, זוהי התשוקה שלי היום – להפוך להיות חבל ההצללה וסולם ההצלחה לכל נער ונערה וכל מוסד חינוכי בישראל.

 

רכשתי כלים רבים להובלת והעצמת אנשים, מעולמות הקואצ'ינג וה NLP, כלים שיעזרו לכל אדם ,לנפץ ולפורר את המחסומים שתוקעים אותו ,כלים רבי עוצמה שיתנו ,יעניקו ,ויזריקו לכל אחד מספיק אנרגיה ומוטיבציה שתעזור לו להתגבר כמו אלוף על כל מגבלה או קושי כזה או אחר.

אני קורא לכם לצאת איתי למסע, בואו ותראו כיצד כל אחד ואחת מכם יכול/ה לפרוץ קדימה, לפתוח מחסומים ולקלף פצעים רגשיים, לזרוק אחת הוא לתמיד את הקביים הנפשיים, לזרוע ולשתול בתוככם מחשבות מעצימות יותר שיובילו אתכם לחיות חזק יותר למרות הקושי , בואו לקבל כלים מנטלם רבי עוצמה שיגרמו לכם לעשות את הבלטי אפשרי כמו גדולים מהחיים, כי אתם גדולים מכל קושי שהחיים מציבים.

 
 
אודות

אני מרצה ומאמן למנוף מגבלות וקשיים ,והעצמה מנטלית. אני מגיע מתוך הדרך שעברתי, כמי שהיה ממש למטה על סף תהום, מי שהיה חייב חבל וסולם לטפס מתוך המקום הכול כך עגום שהייתי בו, ואת הניצחון שלי אני רוצה להעביר הלאה, זוהי התשוקה שלי היום – להפוך להיות חבל ההצללה וסולם ההצלחה לכל נער ונערה וכל מוסד חינוכי בישראל.