אלי גוטמן.jpg
אלי גוטמן
"הלב אמר אחרת"

בין אם זה בחיים האישיים או העסקיים כולנו זקוקים להשראה. כולנו זקוקים למתווה דרך מסודר. ולכולנו יש רצון להיות במגמת שפור מתמדת.

בהרצאה אלי גוטמן מספר בכנות רבה על האדם שמאחורי הזרקורים, על התחושות והרגשות שהביאו אותו להיות המאמן שהוא הפך להיות. על החשיבות של המאמן כמנהיג לא רק על המגרש, אלא גם בחיים.
 

אתם מוזמנים להרצאה מתוך החיים של אלי גוטמן האדם , האיש מאחורי המאמן.

"האדם שלא ידע לווסת בין חייו כמאמן כדורגל לבין חייו האישיים ושכל אושרו התמקד בניצחון הקבוצה". האדם שלמד לאזן בין האהבה לכדורגל: לאהבה למשפחה. האדם שהבין שבכל גיל אפשר לעשות שינוי לטובה.
 

בהרצאה תקבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של מי שהיה מאמן נבחרת ישראל, הקדיש את חייו לכדורגל והביא לזכייה היסטורית של הפועל באר שבע בגביע המדינה וזכייה היסטורית של הפועל חיפה באליפות המדינה.
 

"כדי להגיע לניצחון בכל תחום ובפרט בכדורגל יש צורך באסטרטגיה, בטקטיקה סדורה ובאימון מנטאלי". אחרי שנים של אימון אלי מדבר על התובנות שהגיעו עם אתגרי החיים ועל הצורך בגמישות מחשבתית ורגשית בדרך.
 

אלי גוטמן מספר על הדרך, על הקשיים ,ההתמודדויות והכלים שהביאו את הקבוצות שהוא אימן אל עבר הצלחה. ועל היכולת לייצר 'חוזה רגשי' מול השחקנים כדי להביא אותם לניצחון.

המסר העיקרי של אלי גוטמן:

תחלום בגדול – תעבוד קשה – ותישאר צנוע.

לשמוע את אלי גוטמן מדבר על הכדורגל בכזאת תשוקה מחייב את האדם שמקשיב לו לשאול את עצמו "מה אני אוהב בחיים בכזאת תשוקה? ומה אני הולך לעשות בנידון"?

ההרצאה היא הרצאה מעוררת השראה בקטגוריה של מנהיגות , הובלה וניהול.

קהל יעד:

ההרצאה מתאימה לארגונים, וועדי עובדים, גופים עסקיים ופרטיים, סטודנטים ולציבור הרחב.
 

תועלות מההרצאה:

  • השראה.

  • מנהיגות מעשית- המגרש כמשל לחיים.

  • כלים לניהול אתגרים.

  • הבנה אסטרטגית.

  • חוסן מנטאלי ככלי לניצחון.