300-450-איריס-מעודכן (1).jpg
איריס דרור
"
סיפור הכסף שלך – מעבדות לחרות כלכלית"

הרצאת השראה והעצמה שנותנת כלים לקהל, לחיות את החיים הכלכליים הרצויים, לרווחתו האישית. בהרצאה מספרת דרור, את סיפורה האישי ואיך הגיעה ילדה ביישנית מצפת לדירקטוריון בנק הפועלים.

ההרצאה מספקת כלים מעשיים וטיפים ייחודיים איך לחסוך אלפי שקלים בשנה תוך כדיי שיפור ההתנהלות של כל אחת ואחד מאתנו מול הבנק.

תפיסת העולם הכלכלית של דרור, חדשנית, פורצת דרך ולא דומה לשום דבר ששמעתם עד היום. הקהל קורא להרצאה "ההרצאה שמשלמת את עצמה". סיפור ההצלחה האישי שלה בעצם מסביר איך אפשר לעשות את הדרך בקלות יחסית וללא פחד ועכבות מהטיפול בכסף וההתנהלות עם הבנק.

איריס דרור מרצה בכמה נושאים בתחום הכלכלי:

התנהלות מול המערכת הבנקאית וניהול הכסף, מתוך הבנה וידיעה שהציבור חסר בידע וכלים בהתנהלות עם הבנק וניהול הכסף, ובנוסף, חושש מהמוסדות הפיננסיים.

בהרצאותיה נותנת דרור כלים וידע מעשיים שחוסכים עשרות אלפי שקלים בשנה, היא מקנה מושגים הכרחיים ופחות ידועים לציבור ממערכת הבנקאות. כל זאת מתוך תפיסה של ״כלכלה התנהגותית״, המקשרת קשר בל יינתק, בין כלכלה לפסיכולוגיה ורגשות. תפיסה שמזהה את התהליך האנושי, רגשי בקבלת החלטות כלכליות קטנות כגדולות, ונותנת כלים לטיוב התהליך.

 
 
אודות

איריס דרור המכונה ״רובין הוד של הבנקאות הישראלית״

מעריב בחר בה ביום האישה 2019, בין 30 הנשים המשפיעות בישראל, בזכות האג׳נדה והעשייה שלה.

דירקטורית בבנק הפועלים, דירקטורית בתעשיות מלח וקבוצת שיכון ובינוי, לשעבר, כיהנה כשמונה שנים בתפקידים הבכירים ביותר בקבוצת אריסון..